Sohbet,Chat,Muhabbet,Sohbet Odaları,Chat Odaları,Mobil Sohbet,Mobil Chat,Muhabbet Odaları,Sohbet Siteleri,Chat Siteleri

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Kahveden sohbete - ücretsiz sohbet - muhabbetyeri.net


Kahveden sohbete

Kahveden sohbete

Evet arkadaşlar geçmiş zamandan günümüze kadar uzanan kahveden sohbete dünyamızdan bahsetmek istiyorum. Bizler sohbeti seven insanlar olduğumuz için yakınımızdaki kişiler ile muhabbet halinde oluruz her zaman. Eski zamandan günümüze doğru gelecek olursak eskiden teknoloji bu kadar yaygın değildi. Toplanıp bir alanda sohbet ettikleri yerlerden birisi de kahvehanelerdi. Bir bardak çay ile eş, dost, ahbap gibi çevremizdeki insanlar ile zaman geçirirdik. Özellikle akşam işlerimizi bitirip bir araya gelmek için can atardık ve sohbetimiz yetmez birbirimizin evlerine misafir olurduk. Öyle güzel sohbetler edilirdi ki büyükler konuşur bizler dinlerdik. Aile bağları ve yakınımızdaki insanlar ile olan bağlantımız bu sayede daha da gelişip kuvvetlenirdi.

Teknoloji ile sohbete

Daha sonra insanlar çoğaldığı için birbirlerinden uzaklaşarak yeni yaşam alanlarına yönelmek zorunda kaldı. Bu sayede hem meslek sahibi olup hem de şehirde kendi çabaları ile yaşamayı öğrendiler. İşte bundan sonra başlıyor insanların arasındaki iletişim sohbet muhabbet kopukluğu. Yaşam telaşı ile birlikte konuşmaya konuşmaya birbirimizden uzaklaşma unutmaya başlamalar oluyor. Bizler değer verdiğimiz insanlar dan haber alamayınca özleriz üzülürüz. Teknoloji sayesin de bunları da kolaylaştırdık Artık sevdiklerimiz yanı başımızda gibiler. Sanki hiç ayrılmadık hep bir arada kalmışız gibi o hissiyatı bizlere yaşattı. Teknoloji sayesin de uzaktaki sevdiklerimizi hem görüp hem seslerini duyabilir olduk buda bizleri çok mutlu etti ve gelişen teknoloji bizleri birbirimiz den koparmadı.

Çağımızda kahveden sohbete

Geçmişten bu günümüze kahveden sohbete gelen muhabbet iletişimimiz artık hem kolay hem de daha eğlenceli. Şimdi günümüzde mobil sohbetler yaygınlaştı insanlar cep telefonları ile istediği zaman katılıp eğlenceli sohbetin tadını çıkarıyorlar. Nasıl oluyor bizler nasıl katılabiliriz diye düşünen arkadaşlara biraz anlatayım ve buraya bir bağlantı bırakayım istediğiniz zaman tıklayıp katılabilirsiniz. Buraya tıklayıp  sizlerde sohbet sitesine giriş yapıp yeni kişiler ile tanışıp güzel zaman geçirebilirsiniz. Eskiden kahvehanelerin yaygın olduğu zamanın yerini şimdilerde mobil sohbetler chat siteleri daha çok rehabet görüyor. Görmeden karşımızdaki kişiyi yazışarak sohbet edip tanıyıp çok iyi bir arkadaş dost olabiliriz. Şimdiden katılan arkadaşlara hayırlı sohbetler dilerim.

Kahveden sohbete

muhabbetyeri.netBir cevap bırakın.